MLF1005A2R2KT
Partnumber:
MLF1005A2R2KT
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Shielded Multi-Layer 2.2uH 10% 10MHz 25Q-Factor 10mA 1.8Ohm DCR 0402 T/R