MLF2012C101KT
Partnumber:
MLF2012C101KT
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Shielded Multi-Layer 100uH 10% 1MHz 25Q-Factor Ferrite 2mA 3.1Ohm DCR 0805 T/R