MLH100BSL03B
Partnumber:
MLH100BSL03B
Manufacturer:
Honeywell
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Industrial Pressure Sensor 0bar to 100bar Sealed Gage Medical 3-Pin