MLK1005S10NJTD25
Partnumber:
MLK1005S10NJTD25
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Multi-Layer 0.01uH 5% 100MHz 7Q-Factor Ceramic 0.35A 0.42Ohm DCR 0402 Automotive T/R