MLP113M050EB0D
Partnumber:
MLP113M050EB0D
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 11000uF 50V 20% (44.45 X 12.7 X 76.2mm) Screw Mount 0.036 Ohm 8300mA 2000h 85°C