MLP2016H4R7MT0S1
Partnumber:
MLP2016H4R7MT0S1
Manufacturer:
TDK
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 2MHz Ferrite 1.1A 0.2Ohm DCR 0806 T/R