MLZ2012M470WTD25
Partnumber:
MLZ2012M470WTD25
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Multi-Layer 47uH 20% 2MHz Ferrite 0.17A 4.81Ohm DCR 0805 Automotive T/R