MLZ2012N101LT000
Partnumber:
MLZ2012N101LT000
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Multi-Layer 100uH 20% 2MHz Ferrite 0.14A 4.55Ohm DCR 0805 T/R