MLZ2012N150L
Partnumber:
MLZ2012N150L
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Multi-Layer 15uH 20% 2MHz Ferrite 0.35A 0.611Ohm DCR 0805 T/R