MLZ2012N6R8LT000
Partnumber:
MLZ2012N6R8LT000
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Multi-Layer 6.8uH 20% 2MHz Ferrite 0.55A 0.325Ohm DCR 0805 T/R