MLZ2012P220WT000
Partnumber:
MLZ2012P220WT000
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Multi-Layer 22uH 20% 2MHz Ferrite 0.22A 1.625Ohm DCR 0805 T/R