MM-212-015-113-4300
Partnumber:
MM-212-015-113-4300
Manufacturer:
Airborn
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn D-Subminiature SKT 15 POS 1.27mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port