MM051C103KCZ2A
Partnumber:
MM051C103KCZ2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Pad SMD 0805 FlexiTerm 125°C Medical T/R