MM2XP-D-DC24V
Partnumber:
MM2XP-D-DC24V
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 7.5A DPDT(80.5x47.5x73)mm Bracket