MM3Z12VT1G
Partnumber:
MM3Z12VT1G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
878 in stock
SKU:
MM3Z12VT1G
Package
Diode Zener Single 12V 5% 300mW Automotive 2-Pin SOD-323 T/R