Partnumber: MM3Z15VT1G
Manufacturer: ON Semiconductor
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1244000 in stock
SKU: MM3Z15VT1G
decrease increase
Package Zener Diode Single 15V 5% 30Ohm 300mW 2-Pin SOD-323 T/R