MM3Z16VST1G
Partnumber:
MM3Z16VST1G
Availability:
175000 in stock
SKU:
MM3Z16VST1G
Package
Zener Diode Single 16V 2% 40Ohm 300mW 2-Pin SOD-323 T/R