MM3Z30VT1G
Partnumber:
MM3Z30VT1G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
505 in stock
SKU:
MM3Z30VT1G
Package
Diode Zener Single 30V 5% 300mW Automotive 2-Pin SOD-323 T/R