MM3Z4V7ST1G
Partnumber:
MM3Z4V7ST1G
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
155800 in stock
SKU:
MM3Z4V7ST1G
Package
Diode Zener Single 4.7V 2% 300mW 2-Pin SOD-323 T/R