MM3Z5V1ST1G
Partnumber:
MM3Z5V1ST1G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
179000 in stock
SKU:
MM3Z5V1ST1G
Package
Zener Diode Single 5.1V 2% 60Ohm 300mW 2-Pin SOD-323 T/R