Partnumber: MM3Z5V1T1G
Manufacturer: ONSEMI
products.category: Diode Dynamics
Availability: 602000 in stock
SKU: MM3Z5V1T1G
decrease increase
Package Diode Zener Single 5.1V 5% 500mW 2-Pin SOD-323 T/R