MM3Z5V6T1G
Partnumber:
MM3Z5V6T1G
Manufacturer:
ON Semiconductor
Availability:
1287000 in stock
SKU:
MM3Z5V6T1G
Package
Zener Diode Single 5.6V 5% 40Ohm 300mW 2-Pin SOD-323 T/R