MM50-200B1-1E
Partnumber:
MM50-200B1-1E
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry, Ltd
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conn DDR DIMM Socket SKT 200 POS 0.6mm Solder RA SMD