MM5Z12VT1G
Partnumber:
MM5Z12VT1G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Zener Single 12V 5% 500mW 2-Pin SOD-523 T/R