MM5Z15VT1G
Partnumber:
MM5Z15VT1G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Single 15V 5% 30Ohm 500mW 2-Pin SOD-523 T/R