MM5Z3V6T1G
Partnumber:
MM5Z3V6T1G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Zener Single 3.6V 6% 500mW Automotive 2-Pin SOD-523 T/R