MM70-314-310B1-1
Partnumber:
MM70-314-310B1-1
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry, Ltd
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Card Edge SKT 314 POS 0.5mm Solder RA SMD