MM70-314-310B1-1-R300
Partnumber:
MM70-314-310B1-1-R300
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry, Ltd
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Card Edge SKT 314 POS 0.5mm Solder RA SMD T/R