MM70-314-310B1-2-R300
Partnumber:
MM70-314-310B1-2-R300
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry, Ltd
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Card Edge SKT 314 POS 0.5mm Solder RA SMD T/R