MMA02040C2001FB000
Partnumber:
MMA02040C2001FB000
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thin Film 0204(1406) 2K Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive Medical T/R