MMA02040C2203FB300
Partnumber:
MMA02040C2203FB300
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0204(1406) 220K Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive Medical T/R