MMA02040C5601FB300
Partnumber:
MMA02040C5601FB300
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0204(1406) 5.6K Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive Medical T/R