MMA02040D2209CB100
Partnumber:
MMA02040D2209CB100
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0204(1406) 22 Ohm 0.25% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive T/R