MMA02040D4990BB100
Partnumber:
MMA02040D4990BB100
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0204(1406) 499 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive Medical T/R