MMB02070B1007JB200
Partnumber:
MMB02070B1007JB200
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0207(2309) 0.1 Ohm 5% 0.4/1W ±100ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive Medical T/R