MMB02070C1000FB200
Partnumber:
MMB02070C1000FB200
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0207(2309) 100 Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive Medical T/R