MMB02070C1004FB200
Partnumber:
MMB02070C1004FB200
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0207(2309) 1M Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive Medical T/R