MMB02070C2610FB700
Partnumber:
MMB02070C2610FB700
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0207(2309) 261 Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C Sulfur Resistant Melf Pad SMD Automotive Medical T/R