MMB02070C3301FB200
Partnumber:
MMB02070C3301FB200
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0207(2309) 3.3K Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive Medical T/R