MMB02070C5602F
Partnumber:
MMB02070C5602F
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Fixed Resistor, Thin Film, 1W, 56000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2309, MELF