MMB02070D2003BB200
Partnumber:
MMB02070D2003BB200
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0207(2309) 200K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C Sulfur Resistant Melf Pad SMD Automotive Medical T/R