MMC25F1001ETR
Partnumber:
MMC25F1001ETR
Manufacturer:
Ohmite
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 1K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD T/R