MMC5.7104K100J35TR12
Partnumber:
MMC5.7104K100J35TR12
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.1uF 100V PET 10% (5.7 X 5 X 4mm) SMD 100°C T/R