MMC7.3474K63K35TR12
Partnumber:
MMC7.3474K63K35TR12
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.47uF 63V PET 10% (7.3 X 6 X 3.5mm) SMD 100°C T/R