MMF25SBRD220R
Partnumber:
MMF25SBRD220R
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 0204(1406) 220 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Conformal Coated Melf Pad SMD T/R