MMK10472J1000A01L4BULK
Partnumber:
MMK10472J1000A01L4BULK
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.0047uF 1000V PET 5% (13 X 4 X 9mm) Radial 10mm 100°C Bulk