MMK15104K1000B14L4
Partnumber:
MMK15104K1000B14L4
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.1uF 1000V PET 10% (18 X 9.5 X 17.5mm) Radial 15mm 100°C