MMK5105K50J02L4
Partnumber:
MMK5105K50J02L4
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 1uF 50V PET 10% (7.2 X 3.5 X 8mm) Radial 5mm 100°C