Partnumber: MMO230-12IO7
Manufacturer: IXYS
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1277 in stock
SKU: MMO230-12IO7
decrease increase
Package SCR Module 1200V 230A(RMS) 2400A 18-Pin ECO-PAC 2