MMSZ12T1G
Partnumber:
MMSZ12T1G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
500 mW; 5% Zener Diode Voltage Regulator 12 V, SOD-123 2 LEAD, 3000-REEL